GigaWarez
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


GigaWarez
 
PříjemPříjem  GigaShare  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Obecná pravidla GW, GS

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Domik199
Webmáster
WebmásterPříspěvky : 21
Registrován : 10. 03. 11

Obecná pravidla GW, GS Empty
PříspěvekPředmět: Obecná pravidla GW, GS   Obecná pravidla GW, GS EmptyThu Mar 10, 2011 5:50 pm

Uživatel nesmí :

1. Urážet vedení ani jakéhokoliv jiného uživatele fóra!
2. Dávat na fórum živé linky! (linky mimo CODE)
3. Kopírovat linky na warez fóra / webové stránky.
4. Citovat příspěvek pokud je hned ním Váš příspěvek!
5. Používat velký počet smajlíků v příspěvku. ( maximální povolený počet jsou 4 smajlíci )
6. Psát příspěvky, které budou obsahovat pouze smajlíky. ( to znamená, že v nich budou pouze smajlíci )
7. Spamovat, psát mimo témy a zakládat "flamewar"!
8. Žádat administrátory o udělení BANU někomu jinému z osobních důvodů. V tomto případě bude udělený BAN žadateli.
9. Žádat administrátora o udělení vyšší pozice na fóru! Za tuto žádost bude udělen BAN
10. Používat vtipy a příspěvky s tématikou postihnutelných, sexuální orientace, náboženství anebo rasové diskriminace všeho, co kolem toho patří.
11. Je zakázané propagovat dětskou pornografii a jakoukoliv jinou tématiku, která je v rozporu se zákony ČR nebo zákony SR!!!!
12. Je zakázané dělat reklamu na jiné webové stránky jakéhokoliv zaměření! To jisté platí o na heslo pro soubory ( výjimku uděluje pouze administrátor po domluvě )
13. Neotravujte uživatele a správce föra přes komunikační prostředky (e-mail, ICQ, skype, yahoo ...) aby vám pomohli něco najít a podobně. Pokud něco hledáte , pište do funkce HLEDAT a v případě, že potřebujete poradit nebo pomoc, pište do sekce Otázky a odpovědi.
14. Je zakázané používat na fóre vulgární slova a nadávky. Taktéž se nebude tolerovat použití hvězdiček (*) v nadávkách (např. kok*t, deb*l,...)
15. Je zakázané dávat tzv. Pass, teda heslo uploadu do souboru, heslo musí být napsané v příspěvku!!Toto se řeší BANEM na 7 dní.
16. Je zakázané v příspěvku nebo tématu zveřejňovat CD key!
17. Je zakázané dávat do hesla link z CZ/SK stránek!
18. Je zakázané přidávat odkazy ( linky ) týkající se produktů spoločnosti ESET (NOD32, apod.)
19. Je zakázané mít dva nicky z jedné IP adresy, respektivě PC !
20. Je zakázané mít název nicku url, resp. webovou stránku!
21. Je zakázané mít v "podpisu" reklamu na jinou stránku, nebo "refer link" ! ( vyjímku uděluje administrátor )

Užívatel je povinný :

1. Dodržovat uživatelská práva - respektovat pravidla fóra !
2. Všechny linky vkládat do CODE !
3. Respektovat administrátory, moderátory a uživatele s vyšším rankem na fóru.
4. Sledovat sekci Důležitá oznámení a Pravidla
5. Plně nésť zodpovědnosť za svoje příspěvky !

Varování :

Jak "získať" varování :
1. Nedáš Linky do code!
2. Odešleš "double post", to znamená dva svoje příspěvky pod sebou
3. Zbytečně "cituješ" , čili pokud je příspěvek, na který chčes odpovědět poslední, tak ho necituj!
4. Budeš se neslušně vyjadřovat!

POZOR!

Podmínky používání fóra

1. Používání služeb a internetových stránek gigashare.eu (dále společně jen jako „Služby“) se řídí těmito podmínkami smluvního vztahu mezi Vámi a fórem gigashare.eu .
2. Aby uživatel mohl Službu používat, musí nejprve vyjádřit souhlas s Podmínkami. Pokud Uživatel s Podmínkami nesouhlasí, nemůže Službu používat. Souhlas s Podmínkami Uživatel vyjádří tím, že začne Službu skutečně používat. V takovém případě Uživatel bere na vědomí a souhlasí s tím, že bude používání Služby považovat za projevení souhlasu s Podmínkami od okamžiku, kdy Službu začne Uživatel skutečně používat.
3. K užívání Služeb je nezbytné provedení Registrace. Registrace se provádí vyplněním a odesláním registračního formuláře. Registrační formulář je oprávněna vyplnit a odeslat pouze osoba starší 18 let plně způsobilá k právním úkonům nebo osoba mladší 18 let za přítomnosti svého zákonného zástupce, který rovněž za tuto osobu vysloví souhlas s těmito Podmínkami. Dokončením Registrace je Uživateli založen Uživatelský účet. Tento účet může sloužit i pro využívání Služeb Propojených serverů či serverů smluvních Partnerů Poskytovatele.
4. Uživatel vůči Poskytovateli prohlašuje a zaručuje, že

1. je plně způsobilý k právním úkonům, a to zejména s ohledem na svůj věk,
2. nebyl zbaven způsobilosti k právním úkonům,
3. jeho způsobilost k právním úkonům nebyla omezena v rozsahu znemožňujícím mu vyslovení souhlasu s těmito Podmínkami a užívání Služeb,
4. používáním Služeb ze strany Uživatele za podmínek uvedených v těchto Podmínkách nedojde k porušení právních předpisů vydaných jinými státy, než je Česká republika,
5. se před zahájením užívání Služeb důkladně seznámil s těmito podmínkami, že těmto podmínkám zcela rozumí a souhlasí s nimi,
6. si je vědom skutečnosti, že v důsledku pozastavení či změny poskytování Služeb může ztratit dočasně či trvale přístup k Obsahu, a to jak Obsahu Poskytovatele, Obsahu Uživatele, i Obsahu Třetích osob jako jsou např. smluvní partneři Poskytovatele.

5. Uživatel se, bez ohledu na jiná ustanovení těchto Podmínek, zavazuje, že:

1. nebude používat Služby, pokud by jejich použitím ze strany Uživatele došlo k porušení právních předpisů
2. neprovede Registraci, pokud by jejím provedením ze strany Uživatele došlo k porušení právních předpisů
3. pokud je mu méně než 18 let, nebude používat Služby, u nichž je podmínkou pro užívání minimální věk 18 let,
4. používat Služby pouze k účelu, k němuž jsou určeny,
5. pro přístup ke Službám nebude využívat (ani se nebude snažit využívat) jiné rozhraní než rozhraní poskytnuté za tím účelem Poskytovatelem,
6. zajistí důvěrnost veškerých identifikačních údajů a hesel nezbytných pro přihlášení Uživatele a pro přístup ke Službám, zejména tyto identifikační údaje a hesla nesdělí žádné Třetí osobě,
7. pokud zjistí zneužití svých identifikačních údajů a hesel jakoukoli Třetí osobou, okamžitě to sdělí Poskytovateli,
8. nebude se v souvislosti s užíváním Služeb dopouštět žádného protiprávního či neetického jednání,
9. nebude činit nic, co by narušovalo nebo poškozovalo Služby (nebo sítě a servery připojené ke Službám).

6. Poskytovatel je, bez ohledu na jiná ustanovení těchto Podmínek, oprávněn:

1. kdykoli dle svého uvážení a bez nutnosti o tomto předem informovat Uživatele pozastavit nebo omezit poskytování jakékoli Služby či jakkoli změnit způsob poskytování jakékoli Služby, a to ve vztahu ke všem Uživatelům nebo pouze ve vztahu k některým Uživatelům, bez nutnosti o tomto předem informovat Uživatele, a to včetně smazání, odstranění nebo znepřístupnění Obsahu Uživatele,
2. kdykoli dle svého uvážení a bez nutnosti o tomto předem informovat Uživatele ukončit poskytování jakékoli Služby, a to ve vztahu ke všem Uživatelům nebo pouze ve vztahu k některým Uživatelům,
3. kdykoli dle svého uvážení a bez nutnosti o tomto předem informovat Uživatele zrušit či zablokovat Uživatelský účet Uživatele.

7. Poskytovatel poskytuje Uživatelům Služby za níže uvedených podmínek:

Uživatel není oprávněn využívat Služby k jakýmkoli účelům odporujícím těmto Podmínkám nebo aplikovatelným právním předpisům. Uživatel nesmí Služby využívat způsobem, který by mohl snižovat hodnotu díla, nebo poškodit, znemožnit, přetížit nebo zhoršit funkci serverů provozovaných Poskytovatelem, nebo rušit používání těchto serverů nebo Služeb třetími osobami. Uživatel nesmí jakýmkoli způsobem získávat ani se pokoušet získávat jakékoli rozmnoženiny díla (ani pro osobní potřebu), jakékoli materiály či informace týkající se Služeb, které nejsou nebo nebyly veřejně zpřístupněny nebo poskytnuty prostřednictvím provozovaných serverů.

8. Registrace na warezforum.cz je zcela zdarma.
9. Uživatel nese odpovědnost za důsledky svých činů spojených s užíváním Služeb a souhlasí s tím, že služby nebude používat k žádným aktivitám, které jsou nebo by mohly být v rozporu s právními předpisy České republiky či jiných států vztahujících se na Uživatele, pravidly používání služeb Poskytovatele a jeho oprávněnými zájmy, jakož i obecně uznávanými zásadami používání služeb poskytovaných prostřednictvím sítě Internet.
10. Uživatel je povinen vždy respektovat práva Poskytovatele a třetích osob, zejména při nakládání s autorskými díly a dalšími právy duševního vlastnictví.
11. Uživatel služby zejména nesmí:

1. užívat kteroukoli Službu Poskytovatele v rozporu s těmito Podmínkami,
2. zneužívat, blokovat, modifikovat či jinak měnit jakoukoliv součást Služby, nebo se i jen pokusit narušit stabilitu, chod nebo data Služeb,
3. porušovat práva Poskytovatele nebo třetích osob jiným způsobem než je uvedeno v předchozích bodech,
4. pokusit se jednat kterýmkoli zde zakázaným způsobem.

12. V případě, že uživatel užívá kteroukoli Službu Poskytovatele v rozporu s těmito Podmínkami, má Poskytovatel právo kdykoli, bez předchozího upozornění a bez jakéhokoli nároku ze strany Uživatele ukončit či omezit poskytování Služeb, smazat, odstranit nebo jinak znepřístupnit Obsah Uživatele, nebo zrušit či zablokovat Uživatelský účet.
13. Poskytnutí jakýchkoli osobních, nebo citlivých údajů není povinné pro řádné užívání Služby. Poskytovatel po Uživateli nevyžaduje ani nebude vyžadovat jakékoli citlivé údaje. Pokud Uživatel poskytne v rámci Služeb jakékoli osobní či citlivé údaje, činí tak dobrovolně na základě svého uvážení. Takovéto údaje Poskytovatel chrání v maximální možné míře před neoprávněnými zásahy třetích osob.
14. Uživatel bere na vědomí, že Poskytovatel může být povinen poskytnout údaje o Uživateli na základě zákona nebo ke splnění své zákonné povinnosti (např. v rámci soudních či správních řízení).
15. Uživatel souhlasí s anonymním užitím a/nebo zveřejněním registračních a statistických údajů Poskytovatelem a Propojených osob pro rozvoj a provoz poskytovaných Služeb. Poskytovatel je oprávněn sdělovat Propojeným osobám pro účely provozování Propojených serverů statistické údaje týkající se Uživatelů. Statistické údaje a jejich sestavy však nebudou obsahovat Osobní údaje takového charakteru, které by mohly na základě jednoho, či více těchto údajů, přímo či nepřímo identifikovat Uživatele nebo které by umožnily jakékoli Třetí osobě Uživatele kontaktovat.
16. Služby poskytované Poskytovatelem Uživateli jsou poskytovány "tak jak jsou". Poskytovatel neposkytuje Uživateli žádné záruky ohledně Služeb, Obsahu Poskytovatele a Obsahu Třetích stran, zejména žádné záruky ohledně funkčnosti a dostupnosti Služeb, nebo zdali Obsah Služby Poskytovatele či Obsah třetích stran je přesný či správný a neporušuje žádná práva třetích osob,
17. Uživatel prohlašuje, že bere na vědomí, že Poskytovatel neposkytuje ohledně poskytování Služeb žádné záruky a zavazuje se učinit veškeré přiměřené kroky k tomu, aby v maximální možné míře vyloučil či omezil možnost vzniku újmy či jiných nepříznivých následků na svojí straně v souvislosti s užíváním Služeb.
18. Poskytovatel Uživateli neodpovídá za jakoukoli přímou či nepřímou újmu či škodu, která Uživateli vznikne v souvislosti s používáním Služeb, Obsahu Poskytovatele či Obsahu Třetích osob, jakož i smluvních Partnerů Poskytovatele. Poskytovatel i Uživatel prohlašují, že úmyslem smluvních stran je v maximální míře dovolené kogentními ustanoveními právních předpisů omezit odpovědnost Poskytovatele v souvislosti se Službami vůči Uživateli.
19. Poskytovatel v souladu s ustanovením zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, zásadně neodpovídá za obsah Uživatele.
20. Uživatel prohlašuje, že bere na vědomí, že za veškeré informace (např. datové soubory, psané texty, počítačový software, hudba, zvukové soubory a další zvuky, fotografie, video a další grafická data), k nimž bude mít přístup v rámci Služeb nebo prostřednictvím jejich používání, nese výhradní odpovědnost osoba, od které takový obsah pochází. Uživatel dále prohlašuje, že bere na vědomí, že všechny informace (soubory), které Služba umožní stáhnout z webu Poskytovatele, nejsou uloženy na jeho serveru. Z tohoto důvodu také Poskytovatel neručí za kvalitu, ani nezodpovídá za porušování autorských práv. Tato zodpovědnost je nesena serverem, na který Služba odkazuje.
21. Uživatel se zavazuje odškodnit Poskytovatele za veškerou újmu, která mu vznikne v důsledku zaviněného porušení ustanovení těchto Podmínek Uživatelem.
22. Poskytovatel je oprávněn kdykoli jednostranně změnit obsah těchto Podmínek. Jakékoliv změny těchto Podmínek nabývají účinnosti dnem určeným Poskytovatelem, avšak ve vztahu ke každému Uživateli pouze v případě, že Uživatel s takovou změnou projeví souhlas. Za projevení souhlasu ze strany Uživatele se považuje pokračování v používání služeb ze strany Uživatele i po datu určeném Poskytovatelem jako datum účinnosti změny Podmínek. Pokud Uživatel se změnami Podmínek nesouhlasí, je povinen zdržet se užívání Služeb po datu určeném Poskytovatelem jako datum účinnosti změny Podmínek. Pro vyloučení pochybností strany prohlašují, že Uživatel, který se již v minulosti zaregistroval v rámci užívání Služeb přede dnem účinnosti těchto Podmínek a nadále na základě původní registrace Užívá Služby, stává se bez dalšího Uživatelem dle těchto Podmínek.
23. Poskytování služeb Propojenými osobami, nebo se smluvními Partnery Poskytovatele a související práva a povinnosti se řídí těmito Podmínkami, nestanoví-li smluvní podmínky příslušného Propojeného serveru jinak. Partneři Poskytovatele, provozující servery s Obsahem, který Služba zpřístupňuje.
24. Poskytovatel není odpovědný za jakýkoliv Obsah Třetích osob zobrazovaný Uživatelům v rámci Služeb či poskytovaný Uživatelům v rámci Služeb. Poskytovatel zejména neodpovídá za to, že Obsah Třetích osob zasahuje do práv jiných osob.
25. Servery ani služby Třetích osob nejsou kontrolovány Poskytovatelem a Poskytovatel není odpovědný za obsah žádného ze serverů Třetích osob, ani za obsah žádného propojení obsaženého na stránkách Třetích osob, ani za žádné změny či aktualizace serverů Třetích osob. Poskytovatel není odpovědný za žádnou formu přenosu přijatého od jakéhokoli serveru Třetích osob. Propojení serverů Třetích osob se službami Poskytovatele neznamená, že by Poskytovatel schvaloval obsah těchto serverů nebo se podílel na jeho obsahu.
26. V případě oznámení ohledně údajného porušení autorských práv, je třeba zaslat Poskytovateli na e-mail admin@gigashare.eu vyjádření, které bude obsahovat informace obsahující název daného souboru a celou adresu URL stránky (link), kontaktní údaje na oznamovatele a v případě nahlášení protiprávního obsahu jej popsat.
27. Tyto Podmínky jakož i veškeré právní vztahy vznikající či které v budoucnu vzniknou mezi Poskytovatelem na straně jedné a Uživatelem na straně druhé v souvislosti se Službami se řídí právním řádem České republiky.
28. Veškeré spory vzniklé na základě těchto Podmínek nebo v souvislosti s nimi, nebo které vzniknou v souvislosti se Službami, budou s konečnou platností rozhodnuty v občanském soudním řízení obecnými soudy České republiky.
29. Jazyková verze. Tyto Podmínky jsou vyhotoveny v českém jazyce. Česká verze Podmínek je závazná a případné další jazykové verze těchto Podmínek jsou vyhotoveny pouze pro informaci.
30. Pokud jakékoliv ustanovení těchto Podmínek je nebo se stane neplatným nebo nevymahatelným jako celek nebo jeho část, je plně oddělitelným od ostatních ustanovení těchto Podmínek a taková neplatnost nebo nevymahatelnost nebude mít žádný vliv na platnost a vymahatelnost jakýchkoliv ostatních ustanovení těchto Podmínek. Poskytovatel v takovém případě nahradí takový neplatné nebo nevymahatelné ustanovení jiným ustanovením, které bude v nejvyšší možné míře odpovídat obsahu původního ustanovení.
31. Registrací jste potvrdili udělení souhlasu s pravidlami tohoto diskuzního fóra a zároveň jako registrovaný uživatel dáváte souhlas ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a také zákona č. 480/2004 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k tomu, aby Vaše údaje byly zpracovány a uchovány v naší databázi.
Pokud si nepřejete dostávam maily s obchodním sdělením, můžete si toto zasílání zrušit ve Vašem nastavení profilu.
Návrat nahoru Goto down
http://gigashare.eu/index.php
DE1V
Moderátor
Moderátor
DE1V


Příspěvky : 20
Registrován : 22. 03. 11

Obecná pravidla GW, GS Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obecná pravidla GW, GS   Obecná pravidla GW, GS EmptyWed Mar 23, 2011 12:34 pm

To je velký Very Happy
Návrat nahoru Goto down
 
Obecná pravidla GW, GS
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Obecná škola (1991)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
GigaWarez :: GigaWarez :: Pravidla-
Přejdi na: